کمی درباره ما

شرکت رابین توسعه اندیشه پاسارگاد

شرکت رابین توسعه اندیشه پاسارگاد به پشتوانه ده سال سابقه، مسلط به ظرافت های مهندسی و مبانی حقوقی همراه با تیم جوان و متخصص در سال 1395 با هدف ارائه خدمات تخصصی مهندسی صنایع در حوزه مدیریت پروژه و مدیریت تولید و همچنین بهینه سازی سیستم های صنعتی آغاز به کار نمود.این شرکت ضمن برنامه ریزی عملیاتی در انجام امور پژوهشی و تخصصی مهندسی صنایع گامی جهت کاهش شکاف میان صنعت و دانشگاه برداشته است.

 

 

ارائه راهکارهایی جهـت انعطاف پذیری سـیستم ها به منظـور پاسخگویی سـریع به تغییرات غیر قابل پیش بینی، برنامه ریزی عملیاتی و نظارت بر اجرای صحیح آن جهت جلوگیری از اتلاف منابع و همچنین ارائه دستورالعمل های کاربردی و متناسب با سیستم تولیدی و پروژه ای جهت تسریع در فرایند ها تنها بخشی از خدمات ویژه شرکت رابین توسعه اندیشه پاسارگاد می باشد.

 

شرکت رابین جهت حصول اطمینان مشتریان خود از حسن اجرای کار در طول ارائه خدمات مشاوره ای، حاضر به ارائه تضامین مختلف می باشد. همچنین امکان پرداخت شرایطی حق الزحمه خدمات مشاوره از دیگر مزایای همکاری با این شرکت خواهد بود.

 

کارشناسان حقوقی در کنار مهندسان، وجه ای متفاوت در ارائه خدمات این شرکت داده است به نحوی که کارفرمایان محترم (به خصوص در زمینه مدیریت پروژه) دغدغه ای در مسائل حقوقی نخواهند داشت.

 

شرکت رابین توسعه اندیشه پاسارگاد با افتخار به دانش و تخصص حرفه ای و منحصر به فرد خود، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره به شرکت های مختلف تولیدی، خدماتی و پروژه ای در راستای پیشرفت و توسعه  کشور عزیرمان اعلام می دارد.